• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800

petar

Private Seller

Sellers Inventory

14
Sold
Opel Astra K 1.6 cdti 110ks ecoFlex Edition MT
километри
94900
Гориво
Дизел
Година
2016
Трансмисија
Мануелен
Прва регистрација
10/2016
  • шифра# 66767
Погледни детално