fbpx
BMW 530D Xdrive Business AT
BMW 530D Xdrive Business AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
2993ccm
Мотор:
2993ccm
VIN:
MMH031
Offer ID #24098
Offer ID #24098
ABS
Active Pedestrian Protection
AirBag
ASR
Auto Hold
Bluetooth
CRUISE Control
Drive Mode
ESP
Isofix
KeyLess GO
LED дневни светла
LED пакет
LED светла
Multimedia System
Park Distance Control
Performance Control
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Греачи на предни седишта
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Електрика на Волан
Електрика на Седишта
Електрична рачна
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Магленки
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Наслон за рака
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Сензори за Дожд

Возилото располага со..

Прва регистрација 11/2019

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

BMW 530D Xdrive Business AT

Контактирајте нè за цена
Марка:
BMW
Модел:
5-Serie
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
105,496 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
2993ccm
Моќност:
195kW
VIN:
MMH031

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.