fbpx
BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT
BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT
€24.500
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1995ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1995ccm
VIN:
SAH009
Offer ID #25136
Offer ID #25136
ABS
Active Pedestrian Protection
AirBag
CRUISE Control
Driving Assistant
ESP
Performance Control
START-STOP Систем
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Електрика на Волан
Електрична рачна
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрично затварање на гепек
Команди на Волан
Магленки
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Седишта со лимбарна подршка
Спортски Седишта

 

✅ Прва регистрација 08/2019

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,𝟎𝟕𝟓𝟐𝟏𝟔𝟖𝟎𝟗 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

BMW X1 Xdrive 18d Business Advantage AT

2019
138,734 km
СУВ Дизел
€24.500
Марка:
BMW
Модел:
X1
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
138,734 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1995ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SAH009

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.