fbpx
BMW X3 xDrive 20D AT
BMW X3 xDrive 20D AT
€32.900
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1995ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1995ccm
VIN:
SAH005
Offer ID #24092
Offer ID #24092
ABS
Active Pedestrian Protection
AirBag
BAS
CRUISE Control
Park Distance Control
Алуминиумски Бандажи
Греачи на предни седишта
Електрична рачна
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрично затварање на гепек
Клима Уред
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Кожни Седишта
Команди на Волан
Магленки
Мерач на Притисок во Гуми
Наслон за рака
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Прилагодлива Суспензија
Сензори за Дожд
Централна Брава

Прва регистрација 12/2018

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

BMW X3 xDrive 20D AT

2018
76,835 km
СУВ Дизел
€32.900
Марка:
BMW
Модел:
X3
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
76,835 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1995ccm
Моќност:
140kW
VIN:
SAH005

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.