fbpx
BMW X5 xDrive 30d Business AT
BMW X5 xDrive 30d Business AT
€66.900
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
2993ccm
Doors:
5-door
Мотор:
2993ccm
VIN:
SAH004
Offer ID #24466
Offer ID #24466
ABS
ACTIVE BRAKE ASSIST
Active Guard Plus
Active Pedestrian Protection
AirBag
AMBIENT LED INTERIOR LIGHTNING
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ASR
Bluetooth
Collision Avoid Assitance
ESP
Isofix
LANE Assist
LED дневни светла
LED светла
Road Sign Information
START-STOP Систем
Автоматскa клима уред во две зони
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Електрично затварање на гепек
Задна Паркин Камера
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Магленки
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Сензори за Дожд
Спортски Седишта

Возилото располага со..

✅ Прва регистрација 02/2019

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

BMW X5 xDrive 30d Business AT

2019
63,000 km
СУВ Дизел
€66.900
Марка:
BMW
Модел:
X5
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
63,000 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
2993ccm
Моќност:
195kW
VIN:
SAH004

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.