fbpx
Fiat 500e France Edition 42KWh
Fiat 500e France Edition 42KWh
€19.900
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Doors:
3-door
Offer ID #23758
Offer ID #23758
10,25" Екран на допир
ABS
ACTIVE BRAKE ASSIST
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
CRUISE Control
Driving Assistant
ESP
HILL-HOLD Assist
KeyLess Access
LANE Assist
VOICE ASSISANT
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Централна Брава

✅ Прва регистрација 02/2021

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

*Опсег до 355км

Повеќе инфо за технички спецификации https://ev-database.org/car/1285/Fiat-500e-Hatchback-42-kWh

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,𝟎𝟕𝟓𝟐𝟏𝟔𝟖𝟎𝟗 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Fiat 500e France Edition 42KWh

€19.900
Марка:
Fiat
Модел:
500e
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2021
Километри:
31,300 km
Гориво:
Електрично
Моќност:
87kW

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.