fbpx
Land Rover Discoevry Sport I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
Land Rover Discoevry Sport I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1999ccm
VIN:
SBH005
Offer ID #25088
Offer ID #25088

Land Rover Discoevry Sport I4 MHEV R-Dynamic SE AWD AT

2020
146,565 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Land Rover
Модел:
Discovery Sport
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2020
Километри:
146,565 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SBH005

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.