fbpx
Land Rover Discovery Sport TD4 SE 4WD AT
Land Rover Discovery Sport TD4 SE 4WD AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAH015
Offer ID #24108
Offer ID #24108

Возилото располага со..

Прва регистрација 02/2019

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Discovery Sport TD4 SE 4WD AT

2019
125,657 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Land Rover
Модел:
Discovery Sport
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
125,657 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SAH015

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.