fbpx
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT
€26.600
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1990ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1990ccm
VIN:
SLG009
Offer ID #23947
Offer ID #23947
ABS
ASR
BAS
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
LED дневни светла
Terrain Response систем за управување на различен терен
Xenon
Автоматскa клима уред во две зони
Екран на допир
Електрични Прозори
Задна Паркин Камера
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади

Возилото е со АКЦИСКА ЦЕНА од 25.200 евра

Прва регистрација 12/2017

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Range Rover Evoque Td4 Business Premium Pure 4WD AT

2017
124,000 km
СУВ Дизел
€26.600
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Evoque
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2017
Километри:
124,000 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1990ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SLG009

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.