fbpx
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAH016
Offer ID #24950
Offer ID #24950

Land Rover Range Rover Evoque TD4 Premium Pure 4WD AT

2018
112,817 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Evoque
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
112,817 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SAH016

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.