fbpx
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT
€27.500
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAG031
Offer ID #24835
Offer ID #24835
ABS
AirBag
ASR
BAS
Bluetooth
CRUISE Control
Driving Assistant
ESP
LANE Assist
LED дневни светла
Xenon
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрична рачна
Електрични Прозори
Задна Паркин Камера
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото e со АКЦИСКА ЦЕНА од 26.990 евра 

✅ Прва регистрација 03/2017

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Range Rover Evoque TD4 SE 4WD AT

2017
128,134 km
СУВ Дизел
€27.500
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Evoque
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2017
Километри:
128,134 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
132kW
VIN:
SAG031

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.