fbpx
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT
€42.500
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAH008
Offer ID #24089
Offer ID #24089
10” Dual high-definition Touchscreens
ABS
AirBag
All Terrain Progress Control (ATPC)
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ASR
AWD
BAS
Bluetooth
Drive Mode
Dynamic Stability Control (DSC)
ESP
LANE Assist
Matrix LED светла
Road Sign Information
START-STOP Систем
Torque Vectoring by Braking (TVBB)
Аdaptive Cruise Control
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Асистенција за движење на лентите и мониторинг за поспаност на возач
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрика на Седишта
Електрична рачна
Електрични Прозори
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кровни носачи
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Наслон за рака
Паркинг Камера
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со..

Прва регистрација 01/2020

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic 4WD AT

2020
102,934 km
СУВ Дизел
€42.500
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Velar
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2020
Километри:
102,934 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
132kW
VIN:
SAH008

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.