fbpx
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT
€42.900
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAH006
Offer ID #24093
Offer ID #24093
10” Dual high-definition Touchscreens
12" Екран за возач
ABS
AirBag
All Terrain Progress Control (ATPC)
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ASR
Auto Hold
AWD
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
HILL-HOLD Assist
Isofix
KeyLess GO
LANE Assist
LED дневни светла
LED пакет
LED светла
Matrix LED светла
Meridian Audio
Multimedia System
Park Assist
Park Distance Control
START-STOP Систем
Terrain Response систем за управување на различен терен
Torque Vectoring by Braking (TVBB)
VIRTUAL DASHBOARD
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Екран на допир
Електрични Ретровизори
Електрично затварање на гепек
Задна Паркин Камера
Затемнети стакла
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Наслон за рака
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Паркинг Камера
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Седишта со лимбарна подршка
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со..

Прва регистрација 04/2019

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Range Rover Velar I4 R-Dynamic S 4WD AT

2019
128,509 km
СУВ Дизел
€42.900
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Velar
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
128,509 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
177kW
VIN:
SAH006

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.