fbpx
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1999ccm
Мотор:
1999ccm
VIN:
SAH013
Offer ID #24104
Offer ID #24104

Возилото располага со..

Прва регистрација 01/2018

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Land Rover Range Rover Velar TD4 R-Dynamic SE 4WD

2018
128,302 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Land Rover
Модел:
Range Rover Velar
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
128,302 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1999ccm
Моќност:
132kW
VIN:
SAH013

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.