fbpx
Mercedes Benz A -Klasse A 180D Business AT
Mercedes Benz A -Klasse A 180D Business AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1461ccm
Мотор:
1461ccm
VIN:
MMH028
Offer ID #24096
Offer ID #24096

Возилото располага со..

Прва регистрација 11/2018

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Mercedes Benz A -Klasse A 180D Business AT

Контактирајте нè за цена
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A-class
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
120,692 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1461ccm
Моќност:
85kW
VIN:
MMH028

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.