fbpx
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT
€19.600
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
VIN:
MMG029
Offer ID #24138
Offer ID #24138
ABS
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
Blind Spot Monitor
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
FRONT Assist
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
LED дневни светла
Автоматскa клима уред во две зони
Борд Компјутер [КОЛОР]
Греачи на предни седишта
Мерач на Притисок во Гуми
Паркинг Камера
Паркинг Сензори Позади
Сензори за Дожд

Возилото располага со..

✅ Прва регистрација 03/2018

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Nissan Leaf Acenta 40 Kwh AT

€19.600
Марка:
Nissan
Модел:
Leaf 40kwh
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
28,369 km
Гориво:
Електрично
Моќност:
110kW
VIN:
MMG029

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.