fbpx
Opel Astra K Turbo Edition MT
Opel Astra K Turbo Edition MT
€13.500
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Мануелен
Мотор:
1496ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1496ccm
VIN:
MMH022
Offer ID #24773
Offer ID #24773
ABS
AirBag
Bluetooth
CRUISE Control
ESP
LED дневни светла
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрични Прозори
Задна Паркин Камера
Кожен Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Сензори за Дожд
Централна Брава

 

✅ Прва регистрација 02/2020

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,𝟎𝟕𝟓𝟐𝟏𝟔𝟖𝟎𝟗 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Opel Astra K Turbo Edition MT

€13.500
Марка:
Opel
Модел:
Astra K
Трансмисија:
Мануелен
Година:
2020
Километри:
121,000 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1496ccm
Моќност:
77kW
VIN:
MMH022

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.