fbpx
Opel Astra K Business MT
Opel Astra K Business MT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Мануелен
Мотор:
1598ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1598ccm
VIN:
MMH035
Offer ID #24945
Offer ID #24945

Opel Astra K Business MT

Контактирајте нè за цена
Марка:
Opel
Модел:
Astra K
Трансмисија:
Мануелен
Година:
2018
Километри:
119,541 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1598ccm
Моќност:
81kW
VIN:
MMH035

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.