fbpx
Opel Astra K SW Business MT
Opel Astra K SW Business MT
€9.800
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Мануелен
Мотор:
1598ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1598ccm
VIN:
MMH026
Offer ID #24090
Offer ID #24090
ABS
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
CRUISE Control
ESP
LED дневни светла
Алуминиумски Бандажи
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Екран на допир
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
Магленки
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Паркинг Камера
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Сензори за Дожд
Централна Брава

Возилото располага со..

Прва регистрација 01/2019

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Opel Astra K SW Business MT

€9.800
Марка:
Opel
Модел:
Astra K
Трансмисија:
Мануелен
Година:
2019
Километри:
143,117 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1598ccm
Моќност:
81kW
VIN:
MMH026

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.