fbpx
Opel Crossland Innovation AT
Opel Crossland Innovation AT
Контактирајте нè за цена
Мотор:
1499ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1499ccm
VIN:
SBH003
Offer ID #24949
Offer ID #24949

Opel Crossland Innovation AT

2019
138,660 km
СУВ
Контактирајте нè за цена
Марка:
Opel
Модел:
Crossland
Година:
2019
Километри:
138,660 km
Мотор:
1499ccm
Моќност:
88kW
VIN:
SBH003

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.