fbpx
Opel Grandland X Innovation AT6
Opel Grandland X Innovation AT6
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1499ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1499ccm
VIN:
47305
Offer ID #24958
Offer ID #24958

Opel Grandland X Innovation AT6

2019
152,856 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Opel
Модел:
Grandland X
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
152,856 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1499ccm
Моќност:
96kW
VIN:
47305

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.