fbpx
Opel Insignia Sports Tourer SW AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1956ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1956ccm
VIN:
74592
Offer ID #25090
Offer ID #25090

Opel Insignia Sports Tourer SW AT

Контактирајте нè за цена
Марка:
Opel
Модел:
Insignia Sports Tourer SW
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
102,263 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1956ccm
Моќност:
125kW
VIN:
74592

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.