fbpx
Peugeot 3008 BlueHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT
Peugeot 3008 BlueHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1499ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1499ccm
VIN:
MMH034
Offer ID #24943
Offer ID #24943

Peugeot 3008 BlueHDI 1.5 130ks S&S Active Business AT

2019
114,185 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Peugeot
Модел:
3008
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
114,185 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1499ccm
Моќност:
96kW
VIN:
MMH034

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.