fbpx
Peugeot 3008 BLUEHDI S&S Active Business AT
Peugeot 3008 BLUEHDI S&S Active Business AT
Контактирајте нè за цена
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1499ccm
Мотор:
1499ccm
VIN:
MMH033
Offer ID #24107
Offer ID #24107

Возилото располага со..

Прва регистрација 10/2018

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Peugeot 3008 BLUEHDI S&S Active Business AT

2018
111,544 km
СУВ Дизел
Контактирајте нè за цена
Марка:
Peugeot
Модел:
3008
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2018
Километри:
111,544 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1499ccm
Моќност:
96kW
VIN:
MMH033

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.