fbpx
Volvo S90 D3 Momentum AT
Volvo S90 D3 Momentum AT
€26.800
Drive Type:
Front Wheel Drive
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1969ccm
Мотор:
1969ccm
VIN:
SLG019
Offer ID #24276
Offer ID #24276
12.3" Дигитална табла
9" Централен екран
ABS
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ESP
HILL-HOLD Assist
Isofix
LANE Assist
LED светла
Park Assist
Park PILOT
Road Sign Information
START-STOP Систем
Аdaptive Cruise Control
Екран на допир
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигационен Систем
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Сензори за Дожд

Возилото е со АКЦИСКА ЦЕНА од 25.200 евра

✅ Прва регистрација 01/2017

✅ Интернационална верификација за квалитет

✅ Комплетна сервисна историја

✅ Редовно  сервисирани возила

✅ Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

☎ 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,𝟎𝟕𝟓𝟐𝟏𝟔𝟖𝟎𝟗 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Volvo S90 D3 Momentum AT

€26.800
Марка:
Volvo
Модел:
S90
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2017
Километри:
132,090 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1969ccm
Моќност:
110kW
VIN:
SLG019

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.