fbpx
Volvo XC60 B4 AWD Business Plus AT
Volvo XC60 B4 AWD Business Plus AT
€33.300
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1969ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1969ccm
VIN:
SLH002
Offer ID #24081
Offer ID #24081
ABS
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
Auto Hold
AWD
BAS
Bird View Камера
Blind Spot Monitor
Bluetooth
City Safety Warning
Collision Avoid Assitance
CRUISE Control
Drive Mode
ESP
HILL-HOLD Assist
Isofix
KeyLess GO
LANE Assist
LED дневни светла
LED пакет
LED светла
Multimedia System
Park Assist
Park Distance Control
START-STOP Систем
Автоматскa клима уред во две зони
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Греење на ретровизори -ел.прилагодливи
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрични Ретровизори
Електрично затварање на гепек
Задна Паркин Камера
Затемнети стакла
Кожен Волан
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Наслон за рака
Паркинг Камера
Паркинг Сензори Напред
Паркинг Сензори Позади
Поврзување преку Bluetooth
Седишта со лимбарна подршка
Сензори за Дожд

Возилото располага со..

 Прва регистрација 11/2019

 Интернационална верификација за квалитет

 Комплетна сервисна историја

 Редовно  сервисирани возила

 Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

 𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Volvo XC60 B4 AWD Business Plus AT

2019
108,768 km
СУВ Дизел
€33.300
Марка:
Volvo
Модел:
XC60
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2019
Километри:
108,768 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1969ccm
Моќност:
145kW
VIN:
SLH002

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.