fbpx
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT
€31.500
Drive Type:
AWD/4WD
Трансмисија:
Автоматик
Мотор:
1969ccm
Doors:
5-door
Мотор:
1969ccm
VIN:
MMH025
Offer ID #24087
Offer ID #24087
12" Екран за возач
9" Централен екран
ABS
Active Pedestrian Protection
AirBag
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ASR
Auto Hold
AWD
Bluetooth
City Safety Warning
Collision Avoid Assitance
CRUISE Control
Drive Mode
ESP
HILL-HOLD Assist
KeyLess Access
LANE Assist
LED дневни светла
LED пакет
LED светла
Multimedia System
Park Assist
Park Distance Control
START-STOP Систем
Автоматскa клима уред во две зони
Автоматски клима уред
Алуминиумски Бандажи
Борд Компјутер [КОЛОР]
Екран на допир
Електрика на Волан
Електрична рачна
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Задна Паркин Камера
Затемнети стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Кровни носачи
Магленки
Мерач на Притисок во Гуми
Навигационен Систем
Наслон за рака
Паркинг Сензори Позади

Возилото располага со..

Прва регистрација 05/2020

Интернационална верификација за квалитет

Комплетна сервисна историја

Редовно  сервисирани возила

Гаранција

За повеќе информации:

🌍 www.omo.mk

🌍 www.vozinastruja.mk

𝟎𝟐𝟐𝟔𝟎𝟎𝟖𝟎𝟎

📲 𝟎𝟕𝟎𝟐𝟖𝟖𝟎𝟑𝟕,075216809 𝟎𝟕𝟏𝟑𝟖𝟑𝟑𝟑𝟕 или директно во салонот на 𝐎𝐥𝐲𝐦𝐩𝐢𝐚 𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐬 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭 на маг.пат Скопје – Приштина, Хасан Приштина 𝟏𝟐𝟓, Скопје.

Volvo XC60 B4 AWD Mommentum AT

2020
122,349 km
СУВ Дизел
€31.500
Марка:
Volvo
Модел:
XC60
Трансмисија:
Автоматик
Година:
2020
Километри:
122,349 km
Гориво:
Дизел
Мотор:
1969ccm
Моќност:
145kW
VIN:
MMH025

Испрати порака

    Олимпиа Моторс Аутлет е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на одговорност и грижа за човекот, општеството и природата.

    +38975216809

    Copyright © 2021. All rights reserved.