Audi A4 2.0 TDI 190KS S-Tronic

ABS • ESP • Airbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори – автоматски преклопливи • Седишта со лумбарна подршка • Мултифункционалек кожен волан со команди • Сензор за светло • Систем за навигација • Сензор за дожд • Start/Stop систем • Тraction control • Bluetooth • Клима уред – климатроник • Crusise Control • Audi Drive Select • LED • Xenon • Патен компјутер • 17” Aлуминиумски фелни • Типтроник – 7 степен автоматски менувач.

Цена 21 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 193.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 190 ks
Година 2016
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање