Audi A5 Sportback 2.0 TDI 190ks SLine Quattro S tronic

Воздушни перничиња за возач совозач/странични • Погон на сите тркала • (ABS) со електронски дистрибуција на силата на сопирачките (EBV) и Асистенти за сопирање • Audi drive • Drive assistance • Електрични ретровизори со греење со интегрирани LED светла • EDS (electronic differential lock) • Eлектронска контрола на стабилност • ESC • ABS • EBV • ASR и EDS • Виртуален кокпит целосно дигитална инструментна табла со дисплеј во боја од 12,3 инчи • 7 степен автоматски менувач • ISOFIX • Тризонска свтоматска клима уред • Централен потпирач за раце • Светла за магла • Кит за поправка на гуми Серво управувач – електромеханички • Предни спортски седишта со кожа од страните • Xenon Plus светла • Кеyless – Go централно заклучување • Паркинг сенозри напред и позади • Спортска суспензија • Темпомат • Препознавање на знаци • Aлуминиумски бандажи 18”

Цена 35 300 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 129.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 190 ks
Година 2017
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање