Audi Q3 2.0TDI 150KS Quattro Stronic Business

ABS • ESP • Аirbag • Crusise Control • Mултифинкционален кожен волан со команди • Електрично подесување на ретровизори • Електрика на предни и задни прозорци • Start-Stop систем • Борд компјутер • Клима уред – Климатроник • Навигација • Радио CD • Магленки • Индикатро за притисок во пневматици • Паркинг сензори-задни • Кровни носачи • Isofix систем на задни седишта • Панорамски кров • 17’’ Aлуминиумски фелни • Дневни LED светла • Автоматски менувач.

Цена 25 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 101.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2016
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање