Audi Q5 2.0 Tdi 163kskw Quattro S TronicBusiness

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Аirbag
 • Crusise Control
 • Mултифинкционален кожен волан со команди
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Start-Stop систем
 • Борд компјутер
 • Клима уред-Климатроник
 • Навигација
 • Радио CD
 • Магленки
 • Алуминиумски фелни
 • Индикатро за притисок во пневматици
 • Паркинг сензори
 • Хромирани кровни носачи
 • Isofix систем на задни седишта
Цена 26 900€
со ДДВ
КаросеријаHatchback
Поминати километри129.200
ГоривоДизел
Мотор2.0 TDI 163 ks
Година2016
БојаЦрна металик