• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

Audi Q5 35 Tdi 163ks Business Quattro S Tronic

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 117.000
Гориво Дизел
Мотор 1968ccm 163KS
Боја Бела
Прва регистрација 10/2019
WLTP N/A
Шифра бр. 024025
Дополнителна опрема