BMW 1 116 136KS

ABS • ESP • Airbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори  Паркинг сензори назад • Kлима уред • Режими на возење • Радио CD • Isofix систем на задни седишта • 16 Алуминиумски фелни 

 • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

 

Цена 13 200 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 71.000
Гориво Бензин
Мотор 1598ccm 136KS
Боја Бела
Прва регистрација 11/2014
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање