BMW 1 118D 150ks Advatage AT

ABS • ESP • Cruise Control со функција за кочење • Airbag • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Мултифункционален спортски кожен волан со команди • Business систем за навигација • Koнекција со smartphone • Паркинг сензори назад со PDC (park distance control) • Патен компјуетр • Kлима уред – климатроник • Режими на возење • Индикатор за притисок на пневматици • Радио CD • Isofix систем на задни седишта,16 Алуминиумски фелни, Магленки ,Сензор за дожд,Aвтоматска трансмисија.

• Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

 

Цена 15 700 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 92.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 150KS
Боја Сина Металик
Прва регистрација 12/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање