BMW 1 118d AT 143ks

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbag
 • Eлектрика на предни и задни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач
 • Мултифункционален кожен волан со команди
 • Греачи на предно седиште
 • Систем за навигација Business
 • Koнекција со smartphone
 • Паркинг сензори со PDC(park distance control )
 • Патен компјуетр
 • Двозонска клима-климатроник
 • Автоматски менувач
 • Индикатор за притисок на пневматици
 • Радио CD
 • Isofix систем на задни седишта
 • Алуминиумски фелни
 • Сензор за дожд
Цена 14 400€
со ДДВ
Каросерија Hatchback
Поминати километри 106.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 143 ks
Година 2014
Боја Црна металик