BMW 2 Active Tourer 216 D MT

АBS • ESP • Воздушни перничиња за возач совозач/странични • Електрични ретровизори со греење / aвтоматски преклопливи • Мултифункционален кожен спортски волан • Темпомат • Задни паркинг сензори со графички приказ • Систем за климатизација • Конекција со smartphone • BMW Eficient • Driving – Sport/Eco/Comfort • Систем за навигација • Електрика на предни и задни прозорци • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • LED светла.

• Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 12 900 €
со ДДВ
Каросерија Хечбек
километри 140.000
Гориво Дизел
Мотор 1496ccm 115KS,
Боја Сина Металик
Прва регистрација 08/2015
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање