BMW 320 Efficientdynamics 2.0D 163KS MT

ABS • ESP • Airbag • Crusise control Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • Греачи на ретровизори • Мултифункционален кожен волан со команди • Koнекција со smartphone • Патен компјуетер • Клима Уред – климатроник • Isofix систем на задни седишта • Алуминиумски фелни • Сензор за дожд • START-STOP функција • Магленки • Индикатор за притисок во пневматици • Радио cd • Eco Pro • Comfort и Sport опција за управување • Алуминумски фелни.

Цена 14 900 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 156.930
Гориво Дизел
Мотор 2.0 163 ks
Година 2014
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање