BMW 320d Xdrive Business Automatic

Опрема

 • ABS,
 • ESP,
 • Koжен ентериер ,
 • Електрика на ретровизори- електрично преклопливи,
 • Business Систем за навигација,
 • Пакринг сензори со PDC (Park Distance Control ),
 • Светла за магла,
 • Сензор за дожд,
 • Crusise Control со функција за кочење,
 • Автоматски менувач,
 • Мултифункционален кожен волан со команди,
 • Индикатор за притисок на пневматици,
 • Радио cd,
 • Aлуминиумски фелни,
 • Isofix систем на задни седишта,
 • Bluetooth,
 • Kлима уред- климатроник.
Цена 20 900€
со ДДВ
Каросерија Sedan
Поминати километри 106.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 184ks
Година 2014
Боја Сива металик
Регистрација Нерегистрирано возило