• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
27 100€

BMW 420d 2.0 190ks Executive Gran Coupe AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 95.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 190KS
Боја Црна металик
Прва регистрација 12/2018
WLTP N/A
Шифра бр. SLG022
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Cruise Control со функција за кочење • Start - Stop систем • Сензор за дожд • Xenon светла • Електрично подесување на ретровизоро - ел. преклопливи • Електрика на предни и задни прозорци • BMW Driving Modes - Sport • Comfort • Eco Pro • Мултифункционален кожен волан со команди • Радио CD • Систем за навигација • Припрема за телефон • Греење на предни седишта • Индикатор за притисок во пневматици • Автоматска клима – климатроник • Park Distance Control • Паркинг сензори - позади  •Магленки • Алуминиумски фелни.  • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема .