• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
23 500€

BMW 420d 2.0 190KS Gran Coupe AT

Основни податоци
Тип на возило Хечбек
километри 147.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 12/2017
WLTP N/A
Шифра бр. SLG022A
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Cruise Control со функција за кочење • Мултифункционален кожен волан со команди • Радио • Припрема за телефон •  Греење на предни седишта • Индикатор за притисок во пневматици •  Сензор за дожд • Xenon светла • Автоматска клима – климатроник • Park Distance Control • Паркинг сензори -позади . Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема .