BMW 518D 150KS Longe Automatik

ABS • ESP • Airbag • Cruise Control • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрика на ретровизори • Business систем за навигација • Индикатор за притисок во пневматици • Задна камера • Двозонска клима – Климатроник • Xenon светла • Мултифункционален кожен волан со команди • Паркинг сензори – напред и позади • Борд компјутер • Конекција со smartphone • Start-Stop функција • Алуминиумски фелни.

 

* Од технички причини може да има наведено повеќе или помалку опрема.

Цена 24 990 €
со ДДВ
Каросерија Седан
километри 122.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2016
Боја Сива Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање