BMW F48 X1 sDrive 180dic Momentum

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbag
 • Crusise control со функција за кочење
 • Eлектрика на предни и задни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач
 • Мултифункционален спортски кожен волан со команди
 • Систем за навигација
 • Koнекција со smartphone
 • LED  светла
 • Паркинг сензори со PDC(park distance control )
 • Патен компјуетр
 • Двозонска клима-климатроник
 • Индикатор за притисок на пневматици
 • Радио CD
 • Isofix систем на задни седишта
 • Алуминиумски фелни
 • Сензор за дожд
Цена 25 800€
Каросерија SUV
Поминати километри 77.600
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2016
Боја Сива металик