BMW i3 REX 60Ah AT 125kw/170ks

Опрема

 • ABS
 • ESP
 • Airbags 6
 • Crusise control
 • Серво волан
 • Eлектрика на предни прозорци
 • Електрично подесување на ретровизори
 • Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач
 • Мултифункционален  кожен волан со команди
 • Сателитски Систем за навигација(BMW Professional)
 • BMW Emergency Call
 • Странични ретровизори на склопување
 • Паркинг сензори позади
 • 10.25” централен дисплеј со Патен компјуетр и Connected drive услуги
 • Автоматска клима
 • Поврзување со телефон- Bluetooth
 • Систем за гласовни команди
 • Радио
 • Централно заклучување
 • Алуминиумски фелни
 • Сензор за дожд
 • LED дневни светла
 • Aвтоматско затемнување на внтарешен ретровизор
 • Греаци на седишта напред
 • Наслон за рака
 • Кит за репарација на гуми
 • Пумпа за греење
 • Брз полнач за струја

Возилото е купено во Македонија и редовно сервисирано во овластен сервис.

Цена 24 800€
со ДДВ
Каросерија Hatchback
Поминати километри 26.600
Гориво Electric
Мотор 60Ah AT 125kw/170ks
Година 2016
Боја Бела