BMW X1 18D Sdrive Advantage 2.0 150ks AT8

ABS • Airbag • Темпомат со функција за кочење • Mултифункционален кожен спортски волан • 2 зонски автоматски клима уред • Систем за навигација • Bluethooth USB конекција • Режиm на возење Sport, Comfort,  Eco Pro • Паркинг сензори напред и назад со графички приказ • 8 степен автоматски менувач • Преден наслон за рака • Радио CD • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • 17” Aлуминиумски фелни • Eлектричен багажник.

Цена 20 500 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 150 ks
Година 2015
Боја Бела
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање