BMW X1 18D Sdrive AT Business

ABS • BAS • CBC • Crusise Control со финкција за кочење • Радио CD • Систем за навигација • Пакринг сензори задни (Park Distance Control) • Aвтоматска клима • 8 Степен Автоматски менувач • Мултифункционален кожен волан со команди • Performance control • Active Pedestrian Protection • Ретровизори во боја • Start/Stop функција • Сензор за дожд и автоматско вклучување на светло ноќе • Bluetooth и USB конекција • Електриќно подигање на предни и задни прозорци • Магленки • Алуминиумски фелни .

 • Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 20 900 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 130.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 150KS
Боја Бела
Прва регистрација 12/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање