BMW X1 18D Sdrive AT

ABS • Воздушни перничиња за возач совозач/странични • Темпомат со функција за кочење • Mултифункционален кожен спортски волан • Aвтоматски клима уред • Bluethooth и USB конекција • Режиm на возење Sport • Comfort • Eco Pro • Паркинг сензори напред и назад со графички приказ • Преден наслон за рака • Радио CD • Eлектрика на предни и задни прозорци • Електрично подесување на ретровизори • 17” Aлуминиумски фелни • Eлектрично затварање на багажникот.

• Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Цена 19 700 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 114.000
Гориво Дизел
Мотор 1995 ccm 150KS
Боја Сина Металик
Прва регистрација 09/2016
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање