BMW X1 20D Xdrive Advantage 2.0 190ks AT8

ABS,ESP,Cruise Control со функција за кочење,  Eлектрика на предни  изадни прозорци, Електрично подесување на ретровизори,Мултуфункционален кожен спортски волан, Спортски седишта со лумбарна пордшка, Греење на седишта – возачко и совозачко, Систем за навигација , LED Светла, Park Assist, Паркинг сензори со Park Distance Control,  Kлимаа уред-Климатроник, Индикатор за притисок во пневматици, Performance control, Aвтоматски менувач, Борд Компјутер, Алуминиумски фелни,  Isofix систем на задни седишта,Xромирани кровни носачи, Алуминиумски фелни.

Цена 24 700 €
со ДДВ
Каросерија СУВ
километри 144.000
Гориво Дизел
Мотор 2.0 190 ks
Година 2016
Боја Црна Металик
Финансиски Калкулатор
Цена на возило ( €)
Кам. стапка (%)
Период (месеци)
Авансно плаќање ( €)
Calculate
Месечна рата
Вкупна камата
Вкупен износ за плаќање