• Пон – Пет: 08:00 – 17:00 | Сабота: 09:00 – 14:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
Sold

BMW X1 20D Xdrive AT Business

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 133.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 07/2016
WLTP N/A
Шифра бр. 39274
Дополнителна опрема
ABS • BAS • CBC • Airbag • Tемпомат со функција за кочење • Аctive Guard – Препознавање на пешак и возило напред • Мултифункционален кожен спортски волан со команди • Start-Stop систем • 8 степен автоматски менувач • Систем за навигација со 10,20” дисплеј • Спортски седишта за возач и совозач • Двозонска клима уред • Предни наслон за рака • Isofix систем на зади седишта • Хром пакет • Паркинг сензори позади со графички приказ • LED дневни светла • Performance control • Head-Up Display • 17” Aлуминиумски фелни • Сензор за дожд со автоматско вклучување • Радио CD • Bluetooth и USB конекција. • Од технички причини може да има повеке или помалку опрема.