• Пон – Пет: 08:00 – 18:00 | Сабота: 08:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
НАСКОРО

BMW X1 20D Xdrive AT Business

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 133.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 190KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 07/2016
Шифра бр. 39274
Дополнителна опрема