• ПОН – ПЕТ: 08:00 – 17:30 | САБОТА: 09:00 – 15:00
  • ЈАДРАНСКА МАГИСТРАЛА 125, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА
  • +389 (0) 2 2600 800
24 200€

BMW X1 Sdrive 18d Business AT

Основни податоци
Тип на возило СУВ
километри 124.000
Гориво Дизел
Мотор 1995ccm 150KS
Боја Сива металик
Прва регистрација 03/2019
WLTP N/A
Шифра бр. SLG020
Дополнителна опрема
ABS • ESP • Airbag • Cruise Control со функија за кочење • Индикатор за притисок во пневматици • Performance Control • Driving Assistant • Аctive Pedestrian Protection • Седишта со лимбарна подршка • Интегриран систем за навигација • Eлектрично подесување на ретровизори • Електино подигање на предни и задни прозорци • Автоматска клима уред во две зони • LED светла • Park Assist • Мултифункционален F кожен волан со команди • Радио • Припрема за телефон • Самозатемнувачки внатрешен ретровозор • Паркинг сензори позади • Park Distance Control • Isofix систем на зади седишта • Магленки • Алуминиумски фелни